Ürün ve Fırsat ayırımı neye göre yapılır?

Karşılaştırma tablosunu inceleyiniz. Ürün ve fırsat ayrımı neye göre yapılıyor?

 

Fırsat satın aldığımda bana pnr kodu ulaştı, hizmeti nasıl kullanabilirim?

Mağazamızdan bir fırsat satın aldığınızda sistem tarafından size sms yoluyla bir pnr kodu iletilmektedir. Bu pnr kodunuzu satın alma tarihinden itibaren 90 gün içinde kullanmak zorundasınız.

Pnr kodunuzu satıcınızla iletişim bilgileri üzerinden bağlantı kurarak ve satıcıya ileterek kullanabilirsiniz. Pnr kodunuzu satıcıya bildirmeniz ve işletilmesini sağlayarak kullanmış olursunuz.

Kullanılmayan pnr kodları 90 gün sonunda geçersiz olacaktır ve kullanılmayan pnr kodlarının geri iadesi de bulunmamaktadır.

 

Puanımla fırsat alımı yapabilir miyim?

Evet, puanlarınızla fırsat alımı yapabilirsiniz?

 

Fırsatta sunulan hizmet ürün içeriklerini nasıl elde edebilirim?

Fırsatta satışa sunulan içerik hizmet olacağı için kargo işlemi bulunmamaktadır. Fırsat ürünü satın aldıysanız bu bir hizmet olacağı için mesafeli olarak ya da bilfiil hizmet sunum yerinde satıcıda kullanabilirsiniz. Satın aldığınız hizmetin içeriğine göre satıcı ile irtibata geçmeniz önemlidir.

 

Fırsat satın aldım ancak farklı bir şehirde ikamet ediyorum, hizmeti nasıl kullanabilirim?

Fırsat içeriğindeki açıklamalara dikkat etmeniz oldukça önemlidir. Eğer satıcı bulunduğunuz şehirde bu hizmeti sunamıyor ise satıcının bulunduğu şehirden hizmetin kullanımını sağlamanız gerekecektir.

 

Satın aldığım fırsat hizmetinden memnun kalmadım, nasıl iade edebilirim?

Satın aldığınız bir hizmeti 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun ve 29188 sayılı Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği kapsamında 14 gün içinde herhangi bir neden göstermeksizin iptal iade edebilirsiniz. Bu sürenin aşılması durumunda iade işlemi yapılamamaktadır.